Studio Digital Marketingowe

Podejmując współpracę, składamy pewną obietnicę – od początku wierzymy w Twój potencjał. Tworzymy strategię działań marketingowych oraz treści, które pomagają realnie rozwijać Twoją firmę w sieci.

Chętnie edukujemy Klientów w zakresie podejmowanych przez nas działań. Dlaczego? Ponieważ budujemy w ten sposób zaufanie i świadomość, że Twoja marka jest w odpowiednich rękach.

Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, gdzie podejmowanie trafnych decyzji marketingowych przynosi najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Pomożemy Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które łatwo przepalić działając po omacku.

Jak powstało
Studio Pixoma?

Bardzo chciałabym, aby historia studia zaczęła się od „Dawno temu, w odległej galaktyce…”, ale niestety nie było to ani dawno, ani tym bardziej z dala od Szczecina.

Przed powstaniem studia pracowałam w agencjach reklamowych, interaktywnych oraz w firmie, tworzącej gry mobilne. Atmosfera zespołu pracującego w branży gier była czymś, czego nie doświadczyłam podczas współpracy agencyjnej. To właśnie siła, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Wiele aspektów zaczerpniętych z grywalizacji i umiejętność projektowania doświadczeń podczas procesu zakupowego to nowatorskie metody, które skutecznie podnoszą sprzedaż produktów czy usług.

W 2020 roku otworzyłam studio interaktywne – miejsce, w którym kultura otwartego feedbacku i swoboda twórcza mają wartość nadrzędną. Swoją wiedzę oraz umiejętności przekazujemy dalej – w formie spotkań 1:1, szkoleń oraz usług świadczonych dla zewnętrznych firm.

Poznaj bliżej

Nasz zespół

Maja Boguszewicz

Główna rozgrywająca

Właścicielka. To z nią będziesz prowadzić rozmowy dotyczące współpracy. Głos i serce firmy. Graficzka, marketingowiec, a po godzinach zapalona gamerka.

Ida "Remi" Piekara

Copywriterka / Specjalistka SoMe

Słowo pisane i tłumaczenia to jej supermoc. Świetnie orientuje się w najnowszych trendach i dużo podróżuje. Zarówno po świecie, jak i mediach społecznościowych.